Otoczmy modlitwą Wiktora Węgrzyna

źródło: RadioMaryja.pl, 2014.10.06

wiktor_wegrzynKomandor Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktor Węgrzyn czuje się lepiej. Jego stan po wypadku jest ciężki, ale stabilny. O komandorze w modlitwie pamięta Rodzina Radia Maryja oraz wszyscy, którzy poznali go jako wielkiego Patriotę.

Witold Węgrzyn od czternastu lat organizuje międzynarodowy rajd katyński. W czasie jego trwania motocykliści docierają do najdalszych kresów dawnej rzeczypospolitej w jednym celu.

Motocykliści oddają hołd pomordowanym rodakom, spotykają się z Polakami na kresach oraz z miejscową ludnością wspierając ją darami z Polski. Rajd od kilku lat dociera nie tylko na kresy.

Wiadomość o wypadku Komandora Wiktora Węgrzyna bardzo zasmuciła uczestników II Zlotu Jesiennego w Gietrzwałdzie gdzie motocykliści uroczyście zakończyli swój sezon motocyklowy. Komandor uległ wypadkowi w drodze do Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej.

– Te modlitwy, które odmawialiśmy, Msza św. i różaniec były w intencji Wiktora, jego powrotu do zdrowia i żeby wrócił do nas – powiedział Leszek Kowalczyk.
– Życzę mu powodzenia, żeby jeszcze jeździł z nami długo, długo. Mam nadzieje, że z tego wyjdzie – powiedział Wojciech Wiśniewski.

Swoją modlitwą komandora Rajdu Katyńskiego otacza również Rodzina Radia Maryja. Potwierdzają to m.in. wpisy słuchaczy Radia Maryja na naszym portalu.

W wielu miejscach w Polsce oraz poza jej granicami sprawowane są Mszę św. w intencji Komandora Rajdu Katyńskiego. Wiktor Węgrzyn wie od swoich bliskich o tym ogromnym wsparciu modlitewnym, za które bardzo dziękuje.

Wiktor Węgrzyn, komandor Międzynarodowych Rajdów Katyńskich został ranny w wypadku drogowym podczas podróży do Gietrzwałdu. Drogę zajechał mu duży samochód.